
Всесезонна вантажна шина на тягловій вісь 315/70R22.5 POWERTRAC POWER PLUS, 20PR 154/150L
9 900 ₴
- В наявності
+380503293069
- +380 (50) 329-30-69Евгений
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вантажні шини 315/70R22.5 POWERTRAC POWER PLUS+, тягові, 20PR, 154/150L.
Вантажні шини 295/80R22.5 POWERTRAC POWER PLUS+, тяговые, 20 норма шарності, (індекс навантаження: 154—3750 kg./150-3350 kg.), индекс скорости: 120(L)). (виробництво — Китай).
+380503293069 Євген
+380663445079 Владислав
trotciuk.rosava@gmail.com
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powertrac |
| Вид шини | Радіальна |
| Ширина шини | 315 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс навантаження шини | 154/150 |
| Індекс швидкості | L |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Вісь | Провідна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴



