
Всесезонні вантажні тягові шини на тяговій вісь 295/80R22.5 POWERTRAC POWER PLUS, 18 нс 152/149L
8 000 ₴
- В наявності
+380503293069
- +380 (50) 329-30-69Евгений
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вантажні шини 295/80R22.5 POWERTRAC POWER PLUS+, тягові, 18 нс., 152/149L.
Вантажні шини 295/80R22.5 POWERTRAC POWER PLUS+, тяговые, 18 норма шарності, (індекс навантаження: 152— 3550 kg./ 149— 3250 kg.), индекс скорости: 120(L)). (виробництво — Китай).
+380503293069 Євген
+380663445079 Владислав
trotciuk.rosava@gmail.com
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powertrac |
| Вид шини | Радіальна |
| Ширина шини | 295 мм |
| Висота профілю шини | 80 |
| Індекс навантаження шини | 152/149 |
| Індекс швидкості | L |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Вісь | Провідна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Посадковий діаметр шини | 22.5" |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴



