
Шпателя з полімеру (набір 3 шт.) "STS" 5х6х9 см/7х8х9 см/9х11х12 см червоні APP, 250305
78,07 ₴
- В наявності
- Код: 097824
+380 (50) 329-30-69
Евгенийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шпателі, призначені для нанесення будь-якого типу шпаклівки. Міцний і гнучкий для використання на плоских і криволінійних поверхнях. Виготовлено з PP/PE-сополімеру з високою механічною міцністю та гнучкістю. Вони не дряпають оброблену поверхню. Шпателі мають плоский верхній край із піднятим краєм, що забезпечує міцне захоплення й дуже гнучкий нижній край, який звужується у формі леза, що дає змогу дуже точно та плавно наносити шпатель на елементи різної форми.
Переваги:
- Дуже висока гнучкість.
- Не дряпає зашпакльовану поверхню.
- Плоский верхній край із виступом жорсткості для надійного захоплення.
- Повторюваність виробництва — гарантія ідентичних властивостей кожного виробу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Габарити | |
| Довжина леза | 110 мм |
| Ширина леза | 120 мм |
| Комплектація | |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Кількість лез у комплекті | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шпателя | червоний |
| Розміри шпателів | 5х6х9 см 7х8х9 см 9х11х12см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,07 ₴




