
Шліфувальний абразивний диск (під монтажний штифт) "DS" чорний 150х13х13мм APP, 06X150
302,45 ₴
- В наявності
- Код: 099855
+380 (50) 329-30-69
Евгенийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Твердий нетканий матеріал, просочений синтетичною смолою з дископодібним абразивом завтовшки 13 мм для механічного видалення шарів фарби, ґрунтовки, герметиків, захисних покриттів днища та іржі. Він гнучкий і не забивається в процесі експлуатації. За допомогою тримача APPTM DS можна кріпити диски до болгарок і дрилів. Максимальна швидкість обертання 2500 RPM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр зовнішній | 150 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал кола | Абразив |
| Призначення | Зачисний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип оброблення | Шліфування, Зачистний |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302,45 ₴



