
Волокно абразивне APP (скотч-брайт), мікрозернисте (P1000-1200), золотистий, рулон 100 ммx10 м, 06ZR230
1 118,27 ₴
- В наявності
- Код: 103028
+380 (50) 329-30-69
Евгенийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це абразивне неткане полотно з відкритою тривимірною мережевою структурою, виготовлене з нетканого нейлонового волокна, склеєного та напиленого синтетичною смолою з абразивним зерном. Абразивні флізелінові матеріали є альтернативою абразивним матеріалам із покриттям у важкодоступних місцях зі складною формою. Вони зручні у використанні та дають змогу неабияк прискорити фінішні роботи (матування поверхні) перед фарбуванням. Вони особливо ефективні під час використання разом із матувальною пастою APP PM 07 у перехідних зонах під час підготовки поверхонь до затінення. Абразивний флізелін призначений для ручного та механічного шліфування поверхонь.
Переваги:
- Відкрита тривимірна структура волокон запобігає забиванню.
— просторовий розподіл абразивних зерен на всьому об'ємі флізеліну забезпечує постійну якість із рівномірною подряпиною по всій відшліфованій поверхні.
- Висока еластичність нетканого матеріалу дає змогу йому адаптуватися до оброблюваної форми та досягати важкодоступних місць.
- Не змінює форму обробленої поверхні та її текстуру.
- Не перегріває оброблену поверхню.
- Не залишає вільних волокон на відшліфованій поверхні.
- Допускає суху та вологу роботу з мийними й органічними очисниками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | app |
| Країна виробник | Польща |
| Вологостійкість | Так |
| Градація | P1000 |
| Зернистість | 1000 |
| Матеріал | Алюмінію оксид |
| Тип | Шліфувальний матеріал |
| Тип насипання | Відкрита |
| Тип основи | Тканина |
| Тип зв'язки | Фенолоформальдегідна смола |
| Загальні | |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 10000 мм |
| Упаковка | Рулон |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 118,27 ₴

