
Преміумдомкрат гвинтовий (ромб), з ручкою-тріскачкою, 2 т "BlackEdition", Heyner, 347210
2 072,03 ₴
- В наявності
- Код: 098322
+380 (50) 329-30-69
Евгенийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
• рекомендовано для позашляховиків із висотою порогів 300 мм і більше
• підходить для автомобілів загальною масою до 2.8 т
• стійка гумова прокладка, що обертається на 360°, з металевим осердям 4 мм (приблизно 35x50x13 мм)
• Висота підіймання: 98 - 442 мм
• з ручкою тріскачкою 17 мм, міцною ручкою
• містить сумку для зберігання
• особливо міцна, для використання навіть за температури до -50 °C
• чудова керованість і стійкість
• спеціально для позашляховиків, мікроавтобусів і 4х4
HEYNER® домкрати виготовлені зі сталі з порошковим покриттям і мають особливу міцність, особливо з погляду морозостійкості: модель ромбового домкрата може витримувати температуру до мінус 50 градусів за Цельсієм. Обладнані практичним обертовим сідлом із гумовою накладкою та міцною ручкою з тріскачкою, вони також гарантують легке використання й оптимальну надійність. Дуже легкий із власною вагою майже 3-4 кілограми, але за 2 тонн він витримує вагу, що перевищує шистсот разів більшу за свою вагу, і досягає висоти підйому від 98 до 442 міліметрів. До комплекту входить практична сумка для зберігання. Будь ласка, зверніть увагу на таку інформацію під час використання домкратів ромбів: Цей домкрат був розроблений для автомобілів із висотою порога 98 мм і більше.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heyner |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підхоплення | 98 мм |
| Висота підйому | 442 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 35 мм |
| Ширина майданчика | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | оцинкована сталь Q235 |
| Особливості | з рукояткою 17mm трещітка |
| Тип упаковки | сумка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 072,03 ₴








