
LED-лампи (світлодіодні) H1 6500K 65 W 9-32V 12000 Lm (2 шт.) Gumex, подвійне охолодження, шерсть. драйвер
1 190,30 ₴
- В наявності
- Код: 104457
+380 (50) 329-30-69
Евгенийповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:
- Потужність 45 ватів
- Подвійне охолодження
- Яскравість 12000 Люменів
- Температура світіння 6500 К
- Вбудований драйвер 9-32 Вольтів
- Напруга живлення 9-32V
- Цоколь: Н1
- Додаткове охолодження чипа
- Потужний кулер із низьким рівнем шуму
- комплектація: LED-лампа — 2 шт.
Переваги ламп:
— Яскравість світла можна порівняти з ксеноном, але водночас конструкція набагато зручніша та надійніша.
- Немає сліпучого ефекту, тому що світло спрямоване під кутом, і надлишкове сліпуче світло просто немає, на відміну від галогенних або ксенонових ламп, чиє світло спрямоване на всі боки.
- Термін експлуатації світлодіодів від 10 000 до 30 000 годин. Іншими словами, лампи можуть слугувати понад 5 років, під час активної експлуатації.
- Низьке енергоспоживання, вища світловидатність.
- Наявність контролера, що забезпечує захист від стрибків напруги в штатній електромережі.
- Простота й універсальність конструкції, висока вібростійкість. Немає джерела пожежної безпеки, як у блоків розпалювання ксенону.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gumex |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колірна температура | 6500K |
| Цоколь | H1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190,30 ₴




