Пилосос для вологого та сухого прибирання "VacuCleaner Wet&Dry" Alca, 12 V, 60 W, 229000, незамінний помічник у прибиранні вашого улюбленого автомобіля. Легкий і компактний пилосос допоможе з легкістю прибратися навіть у найбільш важкодоступних місцях.
Напівпрозора колба забезпечує візуальний контроль під час заповнення контейнера.
На нашому сайті Ви можете придбати пилосос для вологого та сухого прибирання Alca 229 000 за чудовою ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося гуртовою торгівлі з цих брендів і завжди відкриті для нових клієнтів.
Напівпрозора колба забезпечує візуальний контроль під час заповнення контейнера.
На нашому сайті Ви можете придбати пилосос для вологого та сухого прибирання Alca 229 000 за чудовою ціною і 100% гарантією якості.
Наша компанія є офіційним представником в Україні торгових марок Heyner і Alca. Ми також займаємося гуртовою торгівлі з цих брендів і завжди відкриті для нових клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alca |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | для сухого та вологого прибирання |
| Код товару | 21750 |
| Розмір | 340x93x105 mm |
| Матеріал | ABS |
| Довжина кабелю | 3 m |
| Тиск втягування | 14,5 mmHg |
| Гарантія | 12 місяців |
| Особливості | миються фільтра |
| Сила струму | 6 A |
| Потужність | 60 W |
| Тип підключення | Прикурювач |
| Комплектність | 1 насадка |
| Напруга | 12 V |
| Ємність пилозбірника | 210 ml |
| Рівень шуму | 75 dB |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴






