Отзывы о компании ШИНИ ТА АКСЕСУАРИ ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ ТЕХНІКИ
- Сергей З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олександр А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- АЛЕКСАНДР Й.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Нажаль не змогли задовільнити вашу потребу. Сподіваємся наступного разу угода буде успішною.Дякую
- Комментарий продавца
- Віктор Я.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Іван Ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купила по 17 грн, выставили счёт по 30 грн.
- Комментарий продавца
Нажаль не змогли задовільнити вашу потребу. Сподіваємся наступного разу угода буде успішною.Дякую
- Комментарий продавца
- Юрій С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Игорь Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина Ж.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Робили замовлення!!!!
Швидко зв'язалися, доставка 2 дні, приємний і професійний консультант!!!
РЕКОМЕНДУЮ👍👍👍👍- Комментарий продавца
Ірина дякую за позитивний відгук. Ви кращі👍
- Комментарий продавца
- Наталя Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ситуація з замовленням вийшла наступна: в п'ятницю ввечері зібрала замовлення і оплатила пром оплатою. В суботу зателефонувала в магазин, так як графік в суботу був прописаний з 10:00-16:30. Продавець повідомив, що вихідний і в понеділок перевірять чи все є в наявності і зв'яжуться. В понеділок зв'язується продавець і повідомляє, що все із замовлення є в наявності але ціна буде дорожче. На сайті вказана була ціна 53-59 грн на різні одиниці, після оформленого і оплаченого замовлення ставлять перед фактом, що все буде по 70 грн. Я сказала, що для мене важлива актуальна ціна в оголошенні, тому таке замовлення мене не цікавить, на що продавець невдоволено повторив декілька разів, що "добре якщо вам так важливі 10 грн, то я відправлю собі в мінус". Після розмови про вартість в 70 грн продавець взагалі поставив ціну на них по 100 грн, але то вже його діло. Але сподіваюсь, що приколів з ціною вже просувати продавець не буде. Після не досить приємної розмови почитала коменти, в яких багато хто залишає відгук про невідповідність ціни в оголошенні з ціною при формуванні замовлення. По факту при зв'язку з продавцем ціна стає більша ніж прописує сам продавець. Я повідомила, що або вже оплачене замовлення відправляйте за тією ціною що ви самі і поставили, або я відміняйте і все. Замовлення відправили. Відправили швидко (єдиний + в цьому замовленні). В замовлення один аромат поклали не той (замість аромату сандалового дерева поклали аромат "нова машина" другий флакончик, все інше по замовленню) і так не робиться, бо коли я замовляю я хочу отримати те, що замовляю, а не те що продавцю забажалось покласти. Фото замовлення і того що було в посилці додаю, щоб не було запитань.
- Комментарий продавца
Нажаль не змогли задовільнити вашу потребу. Сподіваємся наступного разу угода буде успішною.Дякую
- Комментарий продавца
